Celervis Pet®

Doplněk stravy ve  formě pasty pro psy a kočky

Je určený k rychlému doplnění energie při velkém zatížení zvířete.

Celervis Pet®

CelerVis Pet®

Doplněk stravy pro psy v pastě, zejména pro ty, kteří jsou vystaveni velké pracovní nebo sportovní zátěži.

Doporučeno psům, kteří:

Jsou vystaveni pracovní zátěži nebo hodně sportují

se zotavují

jsou oslabeni

feny v laktaci

jsou po operacích

Produkt navržený a vytvořený speciálně pro psy, kteří mají okamžitou potřebu doplnění energie. Stejně jako člověk, i zvíře, které je neustále vystavováno práci nebo sportu s velkým výdejem energie, má potřebu tuto energii okamžitě doplnit.
Speciálně navržené přísady tohoto produktu, zaměřené na energetickou podporu zvířete, poskytují „energii připravenou k použití“, která pomáhá psovi během aktivity.
Jde o produkt, schopný nabídnout tělu při zátěži prodlouženou energetickou rezervu.

Vznikl tak CelerVis Pet®, který se díky svým speciálně vyvinutým složkám zaměřil na energetickou podporu zvířete (například vitamíny jako B12 nebo B6; minerály jako je železo; proteiny jako je taurin a karnitin), poskytuje „energii připravenou k použití“. Proto byla také zvolena jako forma léku pasta, která se zvířeti snáze podává a je lépe přijímána; v množství podle hmotnosti jak je uvedeno na obalu.

288.00 

Složení

Lněný olej

200 mg

Sojový olej

400 mg

Taurin

50 mg

L-Carnitin

50 mg

Creatin

50 mg

Vitamin PP (Niacin)

1 mg

Kyselina pantotenová

400 mcg

Vitamin B6

130 mcg

Vitamin B12

1 mcg

Chelátované železo

10 mg (di cui ferro puro 2,2 mg)

L-Leucin

10 mg

Kofein

20 mg

L-Valin

10 mg

ROSTLINNÉ OLEJE

Rostlinné oleje jsou součástí rodiny tuků. Navzdory tvrzení, že tuk “dělá špatně”, tato formulace není vždy pravdivá, zejména v případech, kdy se jedná o tuky rostlinného původu a plní důležité funkce v těle, užitečné pro jeho správné fungování. Ve skutečnosti existují vysoce kvalitní zdravé tuky, které mají pro psy zvláštní důvod zařazení do stravy, protože hrají zásadní roli ve zdraví našich zvířat. Tyto tuky dodávají především energii, a to téměř dvojnásobnou energii, než kterou mohou poskytnout sacharidy a proteiny; tyto (pokud to není nutné) nejsou spotřebovány okamžitě, ale jsou ukládány, což vytváří energetické rezervy, které mají být použity v případě potřeby. Kromě toho hrají také zásadní roli při stavbě a využití vitamínů rozpustných v tucích, jako jsou A, D, E a K. Používají se k tepelné izolaci a poskytují mechanickou ochranu ve formě elastických polštářků v kloubech.

Lněný olej – je olej bohatý na omega 3 mastné kyseliny, slavné „dobré tuky“, základní ingredience pro stravu jakéhokoli domácího mazlíčka. Omega 3 jsou důležité lipidy pro zdraví, zásadní v metabolických reakcích a pro správnou funkci buněk. Omega 3, stejně jako omega 6, jsou esenciální mastné kyseliny, které tělo samo nevytváří, takže se musí se dodávat prostřednictvím výživy. Ze všech potravin je lněný olej ten, který obsahuje nejvyšší procento: asi 57% z celkového množství, rovnoměrně vyrovnávající přítomnost omega 3 a omega 6 mastných kyselin (1: 4). Obsahuje také další užitečné zásady, jako jsou: lignany (se silnými antioxidačními funkcemi), vitamíny skupiny B a E, lecitin (látka nezbytná pro pravidelné fungování nervového systému a mozku), minerály, slizy a rozpustná vláknina. Proto je zařazená strava se lněným olejem využívána jako energie připravená k použití a současně je využito i její antioxidační aktivity.

Sojový olej – olej rovněž bohatý na různé důležité výživné prvky, jako jsou: polynenasycené mastné kyseliny (stejně jako u lněného oleje, zejména omega 3 a omega 6, v různých koncentracích), vitamin B6 a vitamin E. Je proto důležitá  integrace rostlinných olejů hlavně proto, že mastné kyseliny, které jsou v nich obsaženy, předsedají důležitým funkcím, jako jsou: zdroj energie, vstřebávání vitamínů, role v růstu a vývoji, udržování dobrého zdravotního stavu (také kůže a srsti) ) a modulace zánětlivé odpovědi (antioxidant). Sójový olej představuje vynikající zdroj energie pro zvířata ve velkém sportovním nebo pracovním zatížení a také pro zvířata oslabená nemocí.

AMINOKYSELINY

Proteiny jsou látky obsahující: C – uhlík (51-55%), O – kyslík (21,5-23,5%), H – vodík (6,5-7,3%), N – dusík (15,5- 18%)) a malá množství S – síry (0,1-2,5%) a / nebo P – fosforu (0,1-1,5%), některé mohou také obsahovat stopy Fe, Cu a Zn. Jsou základními složkami všech buněk. Kromě plastové funkce vykonávají katalytickou funkci (složky enzymů) a regulují chemické reakce, ke kterým dochází v buňce. Ve srovnání s ostatními živinami přispívají ve větší míře k výživě, tvarují prvky a poskytují materiál pro výrobu (mléko, vejce, provazy atd.). Zvířata tedy potřebují přísun bílkovin; aby se obnovila změněná energetická bilance a následovala spotřeba, kterou tkáně podstoupí během vitální činnosti. Z hydrolýzy proteinů, a to jak viazymatických, tak pomocí kyselin nebo zásad, se získají základní složky proteinů: aminokyseliny. Komplexní proteiny jsou všechny tvořeny ve velmi vysokém počtu jedné nebo několika aminokyselin, a proto v přírodě existuje asi 20 aminokyselin. Kombinace mezi nimi musí poskytnout původ a vysoký počet proteinů, z nichž každý má své vlastní vlastnosti. Z 20 aminokyselin, které mohou předpovídat nejrůznější proteiny, může zvířecí organismus syntetizovat asi 10 až 12 (neesenciálních nebo biosyntetizovatelných aminokyselin), přičemž se vychází také z neproteinových substrátů; ostatních 10-11 (esenciálních nebo abosyntetických) jim musí být podáváno, protože je nelze v těle vytvořit.

Užití

CelerVis Pet® navržený a vytvořený speciálně pro kočky a psy , kteří mají okamžitou potřebu doplnění energie.

puppies silhouette
cat silhouette
small dog silhouette

Doporučená denní dávka

1 g se rovná 2 cm pasty

na 5 kg hmotnosti denně orálně nebo přímo v potravě po dobu 10/15 dnů.

Balení:

Pasta 100 ml/g

Způsob podání:

 orálně nebo přímo v potravě