CelevisVis Pet - doplněk stravy pro psy na energii

Potravinový doplněk stravy pro psy na energii CelevisVis Pet  pro ty, kteří jsou vystaveni velké pracovní nebo sportovní zátěži.

 

Doplněk stravy pro psy na energii v pastě, určený také pro psy po operacích a pro feny při těžkých porodech a v laktaci.

▌CelerVis Pet® navržený a vytvořený speciálně pro psy a kočky s okamžitou potřebou doplnění energie.

Doplněk stravy pro psy na energii doporučené psům a kočkám, kteří:

▌Jsou neustále nebo v určitých časových intervalech vystaveni velké pracovní zátěži nebo hodně sportují a mají tak často zvýšenou potřebu energie

▌se zotavují ze závažných nebo méně závažných nemocí a potřebují okamžitou energii na povzbuzení jejich stavu

▌jsou oslabeni a mají tak velmi sníženou imunitu

▌feny v březosti a v laktaci, kde pasta pomáhá překonat vyčerpávající a náročné období fen

▌jsou po operacích a potřebují tak okamžitě zlepšit fyzickou kondici celého organizmu a zvýšit chuť k jídlu

▌Produkt navržený a vytvořený speciálně pro psy, kteří mají okamžitou potřebu doplnění energie.

▌Stejně jako člověk, i zvíře, které je neustále vystavováno práci nebo sportu s velkým výdejem energie, má potřebu tuto energii okamžitě doplnit.

▌Speciálně navržené přísady tohoto potravinového doplňku pro psy, zaměřené na energetickou podporu zvířete, poskytují „energii připravenou k použití“, která pomáhá psovi během zvýšené aktivity.
Jde o doplněk stravy, schopný nabídnout tělu při velké pracovní a sportovní zátěži nebo při velkém vypětí, například během dlouhých, náročných a protrahovaných porodů, prodlouženou energetickou rezervu.

▌Vznikl tak CelerVis Pet®, energie v pastě, doplněk stravy, který se díky svým speciálně vyvinutým složkám zaměřil na energetickou podporu zvířete (například vitamíny jako B12 nebo B6; minerály jako je železo; proteiny jako je taurin a karnitin), poskytuje „energii připravenou k okamžitému použití“. Proto byla také zvolena jako forma léku pasta, která se zvířeti snáze podává a je lépe přijímána; v množství podle hmotnosti jak je uvedeno na obalu.

Složení

Lněný olej200 mg
Sojový olej400 mg
Taurin50
mg
L-Carnitin50 mg
Creatin50
mg
Vitamin PP (Niacin)1 mg
Kyselina
pantotenová
400
mcg
Vitamin B6130 mcg
Vitamin
B12
1
mcg
Chelátované železo10 mg (di cui ferro puro 2,2 mg)
L-Leucin10
mg
Kofein20 mg
L-Valin10
mg

ROSTLINNÉ OLEJE

Rostlinné oleje jsou součástí rodiny tuků. Navzdory tvrzení, že tuk “dělá špatně”, tato formulace není vždy pravdivá, zejména v případech, kdy se jedná o tuky rostlinného původu. Plní důležité funkce v těle, užitečné pro jeho správné fungování. Ve skutečnosti existují vysoce kvalitní zdravé tuky, které mají pro psy zvláštní důvod zařazení do stravy. Hrají zásadní roli ve zdraví našich zvířat.

Tyto tuky dodávají především téměř dvojnásobnou energii, než kterou mohou poskytnout sacharidy a proteiny; tyto (pokud to není nutné) nejsou spotřebovány okamžitě, ale jsou ukládány. To vytváří energetické rezervy, které mají být použity v případě potřeby.

Kromě toho hrají také zásadní roli při stavbě a využití vitamínů rozpustných v tucích, jako jsou A, D, E a K. Používají se k tepelné izolaci a poskytují mechanickou ochranu ve formě elastických polštářků v kloubech.

Lněný olej – je olej bohatý na omega 3 mastné kyseliny, slavné „dobré tuky“, základní ingredience pro stravu jakéhokoli domácího mazlíčka. Omega 3 jsou důležité lipidy pro zdraví, zásadní v metabolických reakcích a pro správnou funkci buněk.

Omega 3, stejně jako omega 6, jsou esenciální mastné kyseliny, které tělo samo nevytváří, takže se musí dodávat prostřednictvím výživy. Ze všech potravin je lněný olej ten, který obsahuje nejvyšší procento: asi 57% z celkového množství, rovnoměrně vyrovnávající přítomnost omega 3 a omega 6 mastných kyselin (1: 4). Obsahuje také další užitečné zásady, jako jsou: lignany (se silnými antioxidačními funkcemi), vitamíny skupiny B a E, lecitin (látka nezbytná pro pravidelné fungování nervového systému a mozku), minerály, slizy a rozpustná vláknina.

Proto je zařazená strava se lněným olejem využívána jako energie připravená k použití a současně je využito i její antioxidační aktivity.

Sojový olej – olej rovněž bohatý na různé důležité výživné prvky, jako jsou: polynenasycené mastné kyseliny (stejně jako u lněného oleje, zejména omega 3 a omega 6, v různých koncentracích), vitamin B6 a vitamin E.  

Integrace rostlinných olejů je důležitá hlavně proto, že mastné kyseliny, které jsou v nich obsaženy, předsedají důležitým funkcím. Těmi jsou: zdroj energie, vstřebávání vitamínů, role v růstu a vývoji, udržování dobrého zdravotního stavu (také kůže a srsti) ) a modulace zánětlivé odpovědi (antioxidant).

Sójový olej představuje vynikající zdroj energie pro zvířata ve velkém sportovním nebo pracovním zatížení a také pro zvířata oslabená nemocí.

AMINOKYSELINY

Proteiny jsou látky obsahující: C – uhlík (51-55%), O – kyslík (21,5-23,5%), H – vodík (6,5-7,3%), N – dusík (15,5- 18%)) a malá množství S – síry (0,1-2,5%) a / nebo P – fosforu (0,1-1,5%). Některé mohou také obsahovat stopy Fe, Cu a Zn. Jsou základními složkami všech buněk.

Kromě plastové funkce vykonávají katalytickou funkci (složky enzymů) a regulují chemické reakce, ke kterým dochází v buňce. Ve srovnání s ostatními živinami přispívají ve větší míře k výživě, tvarují prvky a poskytují materiál pro výrobu (mléko, vejce, provazy atd.).

Zvířata tedy potřebují přísun bílkovin. Z hydrolýzy proteinů se získají základní složky proteinů: aminokyseliny. Komplexní proteiny jsou tvořeny velmi vysokým počtem jedné nebo několika aminokyselin. V přírodě existuje asi 20 aminokyselin. Kombinací mezi nimi vzniká vysoký počet proteinů, z nichž každý má jiné vlastnosti.

Z 20 aminokyselin, které mohou tvořit nejrůznější proteiny, může zvířecí organismus syntetizovat asi 10 až 12 (neesenciálních nebo biosyntetizovatelných aminokyselin), přičemž se vychází také z neproteinových substrátů; ostatních 10-11 (esenciálních nebo abosyntetických) jim musí být podáváno, protože je nelze v těle vytvořit.

puppies silhouette

 
 
cat silhouette
 
small dog silhouette

Doporučená denní dávka

1 g se rovná 2 cm pasty

na 5 kg hmotnosti denně orálně nebo přímo v potravě po dobu 10/15 dnů.

Balení:

Pasta 100 ml/g

Způsob podání:

 orálně nebo přímo v potravě 

doplněk stravy pro psy na energii