Cortiadapt - doplněk stravy pro psy na alergie

Doplněk stravy pro psy na srst v tekuté formě – je určený k udržení zdravé pokožky zvířete

 

Přírodní doplněk pro psy a kočky CortiAdapt je určený na alergie, záněty očí a uší, na pokožku, drbání a svědění

CORTIADAPT se přidává ke krmení psů a koček a používá se jako doplněk stravy pro psy na alergie, k zabránění vzniku zánětů, které mohou nastat u :

▌abnormálních, atopických, nebo svědivých zánětů kůže, nebo při pokousání blechami

▌rýmy a alergické rýmy

▌zánětu nosohltanu  

▌zánětu spojivek  

▌zánětů žaludku  

▌Imunologicky zprostředkovaných poruch (eosinofilní granulom kočky)

Užití

▌CortiAdapt® – přírodní doplněk pro psy a kočky je doporučen pro vyživující a posilující účinek na pokožce zvířete, a to díky obsahu černého rybízu, smilu a černého kmínu(černucha setá), které napomáhají ke správnému fungování imunitního systému.

Kromě toho přítomnost Viola tricolor(Violky tříbarevné) je užitečná pro udržení normální funkce pokožky. Výtažky Ribes nigrum a Nigella sativa jsou obsaženy v komplexu brandu ProRibes®. Zde jsou kombinovány s Viola tricolor právě proto, aby bylo dosaženo mocnějšího účinku.

CortiAdapt je nejlepší doplněk stravy na alergie, je nápomocný při záněteh očí a uší, zlepšuje stav psa při drbání a svědění, uzdravuje pokožku a v kombinaci s MultiAdaptem, doplňkem stravy na imunitu, je jeho účinek ještě vyšší.


Indikace: k udržení zdravé pokožky zvířete, na alergie, záněty očí a uší, na svědění a drbání.

Složení
Voda
Glycerin macerát z Ribes nigrum L. 70%
ProRibes®  10%
Tekutý výtažek z Černuchy seté(černého kmínu) 0,9 %
Tekutý výtažek z Violky trojbarevné  4,5 %
Tekutý výtažek smilu (helichrysum) 0,5 %

Brand PRORIBES ®

sdružuje, díky spolupráci při výzkumu

▌Ribes nigrum(černý rybíz) ve formě macerátu glycerinu z pupenů

▌tekuté výtažky z Viola tricolora-Violky tříbarevné- (především z květů)

▌Nigella sativa – černucha setá neboli kmín černý (semena), k určování míry přítomnosti důležitých účinných látek, obsažených v různých složkách rostlin

Tato synergie umožňuje optimální využití všech účinných látek použitelných při prevenci alergických onemocnění (a nejen těch).

Černý rybíz

Deriváty černého rybízu jsou přípravky získané z čerstvých embryonálních tkání, známých pro jejich zvláště aktivní složky. Mnoho gemmo derivátů má vynikající čisticí vlastnosti, zlepšují obranyschopnost těla a mezi nimi je nejvýraznějším Ribes Nigrum/černý rybíz).

Pupeny černého rybízu jsou bohaté na esenciální olej, flavonoidy a glykosidy a ve formě glycerového macerátu působí na úrovni imunitního systému, což podporuje přirozenou obranyschopnost organismu zvířete, zejména za stresových podmínek.

Tím se černý rybíz stává nedílnou součástí doplňku stravy pro psy a kočky

Černucha setá a smil

▌v kombinaci s rostlinou Smil (Elicrisio), bohatou na flavonoidy a esenciální oleje, získané z květů a s Černuchou setou (Nigella Sativa), rovněž bohatou na vitamíny, minerály a esenciální mastné kyseliny, Ribes nigrum posiluje a zlepšuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Violka tříbarevná (Viola Tricolor)

Uzavírá profil produktu, vhodně sloučená s Ribes nigrum a Nigella Sativa v komplexu brandu ProRibes®. Tato rostlina obsahuje kromě jiného flavonoidy, saponiny a sliz, užitečné při stimulaci dobrého stavu výživy pokožky.

Z vědecké literatury: V pupenech černého rybízu jsou flavonoidy, glykosidy a silice, které jsou základem pomoci cortisonu – cortison-like action – tak lze zabránit vzniku zánětlivých procesů.

Vědecká literatura:

Inhibitory effects of proanthocyanidins from Ribes nigrum leaves on carrageenin acute inflammatory reactions induced in rats” Garbacki N., Tits M., Angenot L., Damas JStudio Netien e Raynaud della facoltà di Farmacologia dell’università di Lione

 
puppies silhouette
 
 
cat silhouette
 
small dog silhouette

Doporučená denní dávka

méně než 5 kg       1 ml
 5 kg až 10 kg       2 ml
10 kg až 20 kg       4 ml
20 kg až 30 kg        8 ml
nad 30 kg      12 ml

 

Balení:

Doplněk stravy v tekuté formě pro psy a kočky, obsah lahvičky: 100 ml

Způsob podání: podáváme perorálně 2x denně dle váhy zvířete po dobu 7 – 10 dnů.